עיר הילדים "אוקיינוס"- כי גם לילדים מגיע עיר משלהם

משחקיית אוקיינוס הינה משחקייה השוכנת במרכז ראשון לציון, המשחקייה מדמה עיר לילדים קטנים . 

העיר " אוקיינוס " היא עיר ששקעה מתחת למים , תמצאו בעיר מגוון פינות לילדים החל מ : סופרמרקט , בית קפה , בית בובות , פינת יופי עם מגוון תחפושות ומסלול דוגמנות , חדר כושר , כביש לילדים עם תמרורים ורמזורים אמיתיים שמחבר בין כל פינות הפעילות . בכניסה לעיר "אוקיינוס" הילדים יקבלו שטרות כסף לקנות בסופרמרקט , כמו כן להעצמת החוויה של העיר מתחת למיים  , ישנן מס' מכונות בועות סבון הפועלות לעיתים קרובות ברחבי המשחקיה.

הילדים יכולים לחוות את עולם המבוגרים וללמוד איך כל האלמנטים הסובבים אותם  בחיי היום יום פועלים  , וכל זאת ע"י התבוננות , מישוש ומשחק במגוון פעילויות המגרה את סקרנותם ומפעיל את דמיונם באווירה מדהימה של כיף.

כמו כן יש מתחם לפעוטות עד גיל 3 , לגדולים יותר יש רב מרחב דו קומתי , ואקסבוקס קינקט .

במקום ישנה קפיטריה , שתיה חמה/קרה , גלידות , ארוחות ילדים , חטיפים , ועוד ..פעילויות במשחקיה

עריכת אירועי ימי הולדת

אנו מציעים לכם מגוון חבילות ימי הולדת מפנקות שיחסכו ממכם את הריצות ויבטיחו לכם ארוע נוצץ וחגיגי שילדכם לא ישכח !

גן האוקיינוס

"פעוטון אוקיינוס הינו גן פרטי בפיקוח אירגון עוגנים-לשכת גני הילדים של ישראל.
אנו שמים דגש על פיתוח ילדכם במישור הקוגנטיבי,רגשי,חברתי ומוטורי.
העבודה לאורך השנה היא בליווי יועץ פדגוגי ותוכנית לימודים המותאמת לגיל הילדים."

משחקיה

עיר הילדים - מגוון פינות סופרמרקט , בית קפה , בית בובות , פינת יופי עם מגוון תחפושות ומסלול דוגמנות , חדר כושר , כביש לילדים עם תמרורים ורמזורים אמיתיים שמחבר בין כל פינות הפעילות .


קפיטריה עשירה:

ארוחות חמות לילדים, שתיה חמה וקרה, גלידות, חטיפים ושלל ממתקים...
ועל מנת שלא תפספסו רגע אחד מאושרו של ילכם תוכלו להמשיך ולצפות בו בזמן שהייתכם בקפיטריה,באמצעות טלוויזית LCD המשדרת מתוך המשחקייה, כך שאפשר לשתות את הקפה בנחת.

מועדון לקוחות

פשוט ממלאים בדף ההצטרפות את פרטיכם , אנו נוסיף את הנייד שלכם לרשימת התפוצה שלנו ומעכשיו אתם מקבלים הטבות/ מבצעים / ימי כיף שיש במשחקיה ישירות לנייד, ההצטרפות למועדון הלקוחות הינה ללא עלות .

פעילות מגוונת לילדים בסופ"ש

כל שבת ב 11:30 תוכלו להנות ממגוון פעיליות במקום כגון: פינת ליטוף בע"ח , תאטרון בתנועה,סדנת בועות סבון ענק , מתנפחים , פינות יצירה, חוג קסמים ועוד..


ליצירת קשר: